> Zamowienie-transport-ciezarowy.html

Zamówienie usługi transportu

Dane osobowe

Informacje o realizacji

Administratorem Twoich danych osobowych jest Aleksander Sobieski i Andrzej Sobieski prowadzący działalność pod firma Alexservice. Twoje dane przetwarzamy w celu wykonania zawartej umowy - podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. b RODO oraz w celu przekazywania aktualnych informacji handlowych – podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a i f. Odbiorcą Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane w imieniu Administratora. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

*) Pola wymagane

Do Państwa dyspozycji mamy samochód Iveco o DMC 7t. Dach zabudowy jest podnoszony i po jego wysunięciu wysokość paki ładunkowej wynosi 2800mm.

Boczne plandeki są zwijane w firankę, a dach zsuwany co umożliwia załadunek auta w różny sposób oraz przewóz towarów ponad gabarytowych niemożliwych do transportu w standardowych zestawach.

Samochód wynajmowany jest wraz z kierowcą będącym również operatorem mini żurawia dzięki czemu może służyć do tradycyjnego transportu jak również przewozu ładunków i gabarytów do montażu mini żurawiem. Sam dźwig może być przewożony wraz z ładunkiem na pace ładunkowej auta jak również transportowany w przyczepie doczepionej do auta dzięki czemu nie ograniczamy przestrzeni ładunkowej na samochodzie.

Dane techniczne
  • Wymiary ładunkowe: 5500x2480x2500mm
  • Ładowność: 3150kg
  • Maksymalna wysokość ładunku:2800mm
  • Transport pojedynczo lub w zestawie
  • Mak
  • Najazdy umożliwiające przewóz sprzętu kołowego lub gąsienicowego
  • Sypialka dla dwóch osób

Transport 3,80zł netto za kilometr przy transporcie krajowym i 4,50zł netto za transport międzynarodowy

Przy wynajęciu transportu wraz z użyciem mini żurawia cena za kilometr wyniesie 4,80zł netto

Podane ceny są kwotami netto do których należy doliczyć podatek Vat


Ważne informacje

Zamawiający zobowiązany jest do zapewnienia zleceniobiorcy dojazdu oraz miejsca pozwalającego na możliwość poprawnego wykonania usługi jak też prawidłowego przedstawienia przedmiotu zlecenia, aby zleceniobiorca mógł właściwie ocenić możliwość wykonania zlecenia oraz właściwie się do niego przygotować.

Brak możliwości dojazdu w wyniku braku miejsca czy niestabilności podłoża, brak miejsca i możliwości do wykonania usługi, nie poinformowanie zleceniobiorcy o wszystkich szczegółach zamówienia w wyniku czego zlecenie nie będzie mogło zostać zrealizowane, wszystkie przesłanki wynikające z winy zamawiającego uniemożliwiające wykonanie zlecenia w części lub całości będą skutkowały obciążeniem zamawiającego w całości za zamówioną usługę oraz koszt dojazdu pomimo nie wykonania zlecenia przez zleceniobiorcę.

Zamówiona usługa może zostać anulowana minimum 7 dni przed zaplanowaną datą jej realizacji.

Rezygnacja z zamówionej usługi później niż 3 dni przed terminem realizacji będzie skutkowało obciążeniem zleceniodawcy w całości za zamówioną usługę bez kosztów związanych z dojazdem.

Specjalistyczny sprzęt budowlany

Innowacyjność

Specjalistyczny sprzęt budowlany

Profesjonalizm

Specjalistyczny sprzęt budowlany

Bezpieczeństwo

Specjalistyczny sprzęt budowlany

Najwyższe standardy