> Onas.html

Firma usługowo-transportowa AlexService z Dębna

Korzystając z bogatego doświadczenia współpracy z branżą budowlaną postanowiliśmy swoje usługi dopasować do potrzeb rynku budując korzyści zarówno dla firm z nich korzystających jak również pracowników wykonujących w nich zadania na co dzień.

W ramach swoich usług oferujemy sprzęt, który pozwoli przenieść ładunki ciężkie i gabarytowe niewygodne lub niemożliwe do przenoszenia za pomocą rąk ludzkich i osadzenie ich w sposób precyzyjny w miejscu docelowym. Pozwala to nie tylko na odciążenie swoich pracowników z dźwigania ponadnormatywnych ładunków, ale pozwoli również na ograniczenie ryzyka związanego z uszkodzeniem ładunku podczas samego przenoszenia jak też osadzania go. Sprzęt jaki oferujemy wykorzystany może zostać do przenoszenia i osadzania okien lub samych szyb, konstrukcji dachowych, konstrukcji budowlanych i wszystkiego co wymaga przeniesienia i precyzyjnego osadzenia na wysokości lub w miejscu niedostępnym czy w sposób niemożliwy dla zwykłych dźwigów budowlanych.

Dla zapewnienia kompletności oferty do swoich usług dołączyliśmy również transport ładunków. Oferujemy przewóz ładunku w sposób tradycyjny jak również połączony z usługą mini żurawia, który to przewożony ładunek może umieścić zgodnie ze swoim przeznaczeniem i specyfikacją techniczną w miejsce jego docelowego przeznaczenia. Taka usługa pozwala Państwu nie tylko na ograniczenie kosztów związanych z wynajmem osobno transportu towaru w miejsce docelowe i żurawia wraz z transportem w to samo miejsce, ale umożliwia zgrać obie usługi w jednym czasie. Dzięki takiemu rozwiązaniu ładunek dostarczony na miejsce może zostać tam rozładowany i przeniesiony w wyznaczone miejsca zgodnie z życzeniem klienta.

Specjalistyczny sprzęt budowlany

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasze bogate doświadczenie w branży budowlanej oraz kompleksowa oferta, sprawiają, że zaufało nam już wielu klientów. Staramy się odpowiadać na różnorodne potrzeby rynku, a swoje usługi maksymalnie dostosowywać do wymagań przedsiębiorców. Urządzenia podnośnikowe, którymi dysponujemy, umożliwiają precyzyjne przenoszenie i osadzanie ciężkich oraz gabarytowych ładunków, co znacząco zwiększa efektywność prac budowlanych i minimalizuje ryzyko uszkodzeń transportowanych wyrobów.

Dodatkowo oferujemy transport ciężarowy w województwie lubuskim, zachodniopomorskim, jak i w całej Polsce oraz poza jej granicami, integrując go z usługą mini żurawia, co pozwala klientom zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasza profesjonalna obsługa oraz elastyczne podejście sprawiają, że możesz mieć pewność sukcesu nawet w przypadku najbardziej wymagających projektów budowlanych.

Postaw na doświadczenie

Nasi pracownicy zdobyli wszelkie możliwe kwalifikacje do obsługi wynajmowanego sprzętu. Dzięki temu swoim klientom możemy zaoferować pomoc operatora przy załadunku i rozładunku towarów w Dębnie Kostrzynie, Szczecinie oraz Gorzowie czy innych miejscach. Osoby te mają nie tylko doświadczenie w pracy z urządzeniami podnośnikowymi, ale są także odpowiedzialne. Do wykonywanych zadań podchodzą ze starannością, co daje klientowi pewność, że transportowany na znaczne wysokości towar, nie ulegnie uszkodzeniu.

Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą i zadzwoń, abyśmy mogli poznać dokładnie Twoje oczekiwania. Wspólnie dobierzemy odpowiednie rozwiązanie, dzięki któremu prace przebiegną sprawnie i bez opóźnień.