Transport ciężarowy ładunków

Zajmujemy się transportem ciężarowym ładunków. Skuteczne zarządzanie transportem jest znacznie bardziej istotne, niż się powszechnie sądzi. Prawidłowo skonstruowany plan logistyczny gwarantuje terminową dostawę towarów, co ma istotne znaczenie w dzisiejszym świecie. Efektywna spedycja to klucz do sprawnego organizowania transportu ciężarowego.

Jako firma z doświadczeniem, oferujemy swoim klientom usługę przewozu ładunków na różne odległości. Oferujemy transport ciężarowy m.in. w obrębie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego, a także poza ich granice.

Dysponujemy własnym pojazdem ciężarowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie przewieźć na raz duże ilości towarów wielkogabarytowych i nie tylko. Posiadamy kadrę doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, którzy z rozwagą i ostrożnością transportują powierzony ładunek do miejsca docelowego. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak kosztowne mogłoby być dla klienta uszkodzenie towarów. Dlatego też dbamy o to, aby dotarły na miejsce w terminie, a także w stanie nienaruszonym.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą AlexService. Dysponujemy nie tylko samochodem do transportu ciężarowego, ale także mini żurawiem, który umożliwia sprawny i bezpieczny załadunek, rozładunek czy przenoszenie gabarytów. Jesteśmy dostępni pod wskazanym w zakładce kontakt numerem telefonu lub adresem e-mail. Zachęcamy do wcześniejszego omówienia zakresu i terminu wynajmu sprzętu.